Audeze LCD-X

LCD-X jest ekscytującym dodatkiem do naszej kolekcji słuchawek LCD. Wyposażony w nowo opracowany przetwornik wykonany z cieńszego i najlżejszego materiału w nowej technologii Fazor.

Specjalnie dla modeli LCD-X oraz LCD-XC stworzyliśmy i opatentowaliśmy technologię Fazor oraz możliwość zarządzania przepływem dźwięku w tych słuchawkach. Pozwoliło to na zapewnienie lepszej reakcji fazy, większego zakresu częstotliwości oraz gładszego pasma przenoszenia.

Słuchawki LCF-X posiadają przetwornik, który jest przeznaczony do współpracy z szeroka gamą źródła napędowego. Niezależnie czy korzystasz z przenośnych odtwarzaczy czy korzystasz ze studia, LCD-X gwarantuje wysoką głośność bez dodatkowego wzmacniacza słuchawkowego.

Nauszniki słuchawek LCD-X są wykonane z polerowanego anodowanego aluminium z nachyloną konstrukcją, co zapewnia pełne dopasowanie od uszu. Poza tym posiadają one miękkie wykończenie ze skóry jagnięcej lub zamszowej, które połączone ze spreparowaną pianką zapewniają komfort użytkowania oraz równowagę akustyczną.

Akcesoria do LCD-X

Klasycznie do słuchawek dołączamy zestaw akcesoriów, które pozwalają na komfortowe codzienne użytkowanie urządzeń. Aby zapewnić możliwość podłączenia słuchawek LCD-X do różnego rodzaju urządzeń dostarczamy kabel ADZ6SE (niesymetryczne 1/4″ TRS na 2×4-pin mini XLR) oraz ADZ6B4 (symetryczne 4-pin XLR na 2×4-pin mini XLR) wraz z adapterem 1/4″ do 1/8″, który podłącza się do nauszników. W zestawie wysyłamy również wytrzymałe i stylowe etui zapewniające bezpieczeństwo słuchawkom w czasie przewozu.

Nasza oferta słuchawek

LCD-3

Poznaj

LCD-XC

Poznaj

LCD-X

Poznaj

LCD-2

Poznaj
Back to Top