Gąbki

Gąbki dopasowane do nauszników wykonane z zamszu lub skóry jagnięcej z odpowiednim pochyleniem zapewniającym idealną drogę dźwięku do uszu.

Dla użytkowników nie tylko brzmienie jest ważne, ale również komfort korzystania ze słuchawek. Aby zapewnić pełną przyjemność podczas współpracy z naszymi słuchawkami stworzyliśmy szereg gąbek na nauszniki wykonanych ze skóry oraz zamszu.

Skóra jagnięca

Nasze przedsiębiorstwo trzy lata pracowało nad najlepszym materiałem na nauszniki do nausznych słuchawek. Po wielu trudach udało się nam znaleźć luksusową, miękką i elastyczną skórę. Oferujemy odcień brązowy oraz czarny skóry jagnięcej. Oba rodzaje są importowane z odległych regionów Włoszech.

Mikrozamsz

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy lubi wyroby z naturalnej skóry, więc oferujemy również zamszowe gąbki na nauszniki, które są darmowe. Materiał jest starannie wybrany, a same gąbki idealnie dopasowane do naszych słuchawek.

Amortyzacja

Aby zapewnić pełną wygodę podczas odsłuchów, sprawdziliśmy dziesiątki materiałów piankowych i wybraliśmy jeden najlepiej sprawdzający się w słuchawkach LCD. Jest nim poliuretan z otwartymi komórkami. Dzięki temu nasze poduszki są nie tylko luksusowe i wygodne, ale również zapewniają izolacje przed hałasem, co poprawia jakość dźwięku i wpływa również na uzyskanie słynnego dla firmy Audeze basu.

Pochyłe gąbki

Dbając o wygodę użytkowania słuchawek stworzyliśmy model pochyłych gąbek. Gąbki kierują płaskie sterowniki magnetyczne wprost do ucha, dzięki czemu uzyskujesz lepsze obrazowanie dźwięku oraz pełne dopasowanie do ucha. Zapewniamy, że kąt nachylenia jest idealny do wielkiej sceny dźwiękowej i częstotliwości stosowanej w słuchawkach LCD.

Szybka zmiana gąbek

Nasze gąbki są komfortowe oraz przyjemne dla skóry, a dodatkowo ich zakładanie nie przysparza problemów. Aby zmienić gąbki na nowe, wystarczy posiadać śrubokręt i ostre narzędzie. Szczegółowe informacje dotyczące wymiany gąbek znajdują się w zestawie z każdą para wkładek, dodatkowo możesz znaleźć je na stronie producenta.

Wybrane akcesoria z naszej oferty

Gąbki

Zobacz

Pałąk

Zobacz

Przepaski

Zobacz

Pudło

Zobacz
Back to Top