Pałąk montażowy

Idealnie dopasowany do modeli LCD pałąk montażowy pozwala na wymianę tylko jednej części bez kupowania nowych słuchawek.

Po wieloletnim używaniu słuchawek LCD może okazać się, że musisz wymienić niektóre elementy słuchawek. Jednak nie musisz kupować nowych, wystarczy, że wymienisz pałąk montażowy, czyli opaskę, jarzmo, bliki oraz pręty.

Precyzyjne wykonanie

Staranne projektowanie oraz odpowiedni dobór materiałów do montażu pałąka zapewniają jego wytrzymałość. W centrum opaski zastosowano obróbkę cieplną stali sprężynowej, która została pomalowania proszkowo, aby zapobiec korozji. Następnie jest ona wyścielana pianką i zawinięta albo skóra jagnięcą, albo zamszem. Całe wykonanie zapewnia wygodne dopasowanie pałąka do głowy oraz estetyczny wygląd.

Jagnięca skóra czy zamsz?

Wiele lat pracowaliśmy nad doborem odpowiedniego materiału, który zapewni nie tylko luksusowy wygląd, ale również odpowiednią miękkość i elastyczność. Wybraliśmy skórę jagnięcą pochodzącą z Włoch, która spełnia wszystkie te wymogi. Dla osób, które nie przepadają za skórzanym wykończeniem, stworzyliśmy modele z zamszem, który również jest miły dla skóry i zapewnia komfort korzystania.

Pełna amortyzacja

Do pałąka montażowego zastosowano również odpowiednio dobrany materiał, którym jest wysokiej gęstości pianka. Dzięki niemu nie odczujesz dyskomfortu po zamontowaniu pałąka, tylko nadal będziesz mógł cieszyć się komfortowym użytkowaniem słuchawek LCD.

Wybrane akcesoria z naszej oferty

Gąbki

Zobacz

Pałąk

Zobacz

Przepaski

Zobacz

Pudło

Zobacz
Back to Top