Firma Audeze dostarcza wysokiej klasy słuchawek oraz akcesoriów do nich, które pozwalają na jeszcze dokładniejsze odwzorowanie dźwięku.

W trosce o dostarczenie najwyższej jakości urządzeń dobieramy najlepiej sprawdzające się materiały. Projektujemy sprzęt audio w oparciu o najnowsze badania oraz innowacyjne rozwiązania, co pozwala na uzyskanie przestrzennego dźwięku z mocnym basem z zachowanie odpowiedniego odwzorowania niskich i wysokich tonów.

Stworzyliśmy stylową serię słuchawek LCD, która charakteryzuje się miękkim i dokładnie wykończonym pałąkiem oraz możliwością regulowania wielkości słuchawek za pomocą specjalnie stworzonego i gładko wykończonego prętu. Model LCD-3, LCD-3 oraz LCD-XC posiadają wykończenie drewniane, które pochodzi z najwyższej jakości drzew obrabianych ręcznie. Płaska membrana zapewnia doskonały dźwięk, a wyprofilowane gąbki nauszniki sprawiają, że trafia on prosto do ucha.

Dla naszych klientów stworzyliśmy również zestaw akcesoriów pozwalających w pełni cieszyć się brzmieniem słuchawek LCD. Poza dodatkowymi kablami oferujemy również zamienne elementy do LCD. Wśród nich znajdują się gąbki, przepaski oraz pałąki z czarnej lub brązowej skóry jagnięcej albo z delikatnego zamszu.

LCD-X-AABK-LBK-seatedL-Glam-HR
Back to Top