Nasza oferta słuchawek

Słuchawki o niebywałej jakości dźwięku, które zgrasz ze wszystkimi topowymi źródłami, które posłużą Ci przez długie lata. Oprócz świetnej jakości dźwięku oddajemy naszym klientom w ręce produkty wyjątkowe, wykonane z naturalnego tworzywa, jakim jest drewno ręcznie składane przez profesjonalistów.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno słuchawki w przyjaznych cenach jak model LCD-X jak i te profesjonalne, które stworzyliśmy dla osób nieuznających kompromisów. Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań pisz do nas, z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Audeze LCD-X

Słuchawki z nowo opracowanym przetwornikiem w technologii Fazor.

Nauszniki wykonane z polerowanego aluminium, nachylona konstrukcja, które oferuje pełne dopasowanie do uszu. Prócz tego słuchawki te zgrasz z prawie każdym źródłem, a wszystko to dla jak największego komfortu i jak najwyższej jakości dźwięku.

Audeze-LCD2-Boo-Leather-SeatedFoggy-904x1024

LCD-XC-AAGG-LBK-CPH-seatedR

Audeze LCD-3

Słuchawki te powstały, by być najlepszymi na rynku, nie tylko ze względu na dźwięk, ale i wygodę. Poznaj LCD-3.

Atrakcyjny bas, przestrzenny dźwięk i perfekcyjna jakość wykonania. Poznaj słuchawki, które stworzone zostały po to, żeby być najlepszymi na rynku.

Audeze LCD-XC

Zamknięta konstrukcja, perfekcyjna jakość wykonania i krystalicznie czysty dźwięk. Poznaj słuchawki, których potrzebujesz.

Słuchawki ze wsparciem przepływu dźwięku wykorzystujące technologie Fazor. Prócz tego drewniane wykończenie i perfekcyjny komfort użytkowania.

Back to Top