Audeze LCD-2

LCD-2 to otwarte słuchawki nauszne, których celem jest tworzenie dźwięku tak, jak chce tego artysta.

Firma Audeze stworzyła płaskie słuchawki magnetyczne LCD-2, które są przeznaczone dla artystów. Zastosowano w nich opatentowaną przez producenta membranę cienkowarstwową umieszczoną pomiędzy magnetyczną strukturą, dzięki czemu uzyskuje się niezwykle dokładny i szczegółowy dźwięk.

Obręcze słuchawek LCD-2 są wykonane z drewna bambusowego lub specjalnej odmiany pochodzącej z Karaibów.  Zastosowanie specjalnie wyszukanego drewna ma na celu uzyskanie doskonałego dźwięku, a także zapewnienie estetycznego wyglądu.

LDC-2 można zakupić w wersji ze skórą jagnięcą lub zamszową. Pełne dopasowanie, izolacje oraz uszczelnienie zapewniają ręcznie wykonane podkładki, które komponują się z ogólnym wyglądem słuchawek. Nachylona konstrukcja również pływa na dopasowanie nauszników do ucha, co pozwala na prawidłowe odwzorowanie dźwięku.

Akcesoria oraz pielęgnacja drewna

Do słuchawek dołączony jest kabel ADZ6SE (niesymetryczny 1/4″ TRS dla 2×4 mini XLR) oraz adapter 1/4″ do 1/8″, abyś mógł do razu słuchać muzyki na kablu 1/8″. LCD-2 posiadają specjalny elegancki kufer zabezpieczający zarówno słuchawki jak i akcesoria podczas podróży. Aby słuchawki przez wiele lat wyglądały idealnie, w zestawie dostarczamy również specjalnie dobrany asortyment do pielęgnacji drewna oraz instrukcję pomagającą w prawidłowym korzystaniu z niego.

Nasza oferta słuchawek

LCD-3

Poznaj

LCD-XC

Poznaj

LCD-X

Poznaj

LCD-2

Poznaj
Back to Top