Audeze LCD-XC

Słuchawki LCD-XC to zamknięta konstrukcja o charakterystycznej dla firmy Audeze jakości dźwięku dająca miłe doznania dźwiękowe nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu.

Specjalnie dla modelu LCD-XC oraz LCD-X stworzyliśmy i opatentowaliśmy elementy Fazor oraz pomoc w kierowaniu i zarządzaniu przepływem dźwięku w słuchawkach. Dzięki temu Ty możesz cieszyć się lepszą reakcją fazy, większym rozszerzeniem częstotliwości, gładszym pasmem przenoszenia i niezwykłym obrazowaniem holograficznym 3D.

LCD-XC został stworzony z ręcznie obrabianego drewna Budinga. Obudowa jest wytrzymała, ponieważ do jej produkcji zastosowano anodyzowane aluminium, natomiast nauszniki zapewniają nam pełen komfort użytkowania dzięki wykonaniu z jagnięcej lub zamszowej skóry. Jędrność i odpowiednia równowaga akustyczna to efekt specjalnie separowanej pianki, z której są wykonane poduszki. Te wszystkie elementy wpływają nie tylko na wygląd oraz wygodę korzystania, ale również na wysoką jakość dźwięku, jaką oferują słuchawki LCD-XC.

Akcesoria do LCD-XC

Chcemy, aby słuchawki grały i prezentowały się świetnie nie tylko pół roku po zakupie, ale przez kilkanaście lat, dlatego też poza podstawowymi akcesoriami, dołączamy również zestaw do pielęgnacji drewna, który zapewni idealny wygląd nauszników. Nie musisz kupować specjalnych kabli, ponieważ dostajesz je w zestawie – ADZ6SE (niesymetryczny 1/4 ” TRS dla 2×4-pin mini XLR) oraz ADZ6B4 (symetryczny 4-pin XLR na 2×4-pin mini XLR). Dostarczamy również adapter z 1/4″ do 1/8″ kabla, aby mógł cieszyć się dźwiękiem już od pierwszych godzin po otwarciu słuchawek LCD-XC, nie zależnie jakiego kabla używasz. Wytrzymałe i elegancje etui będzie chroniło słuchawki przed wstrząsami w czasie podróży.

Nasza oferta słuchawek

LCD-3

Poznaj

LCD-XC

Poznaj

LCD-X

Poznaj

LCD-2

Poznaj
Back to Top