Audeze LCD-3

Słuchawki LCD-3 Professional zostały zaprojektowane, by być najlepszym modelem na rynku.

LCD-3 zachwyca nie tylko wyglądem, ale również brzmieniem. Twoje uszu będą cieszyły się dynamicznym przestrzennym dźwiękiem dopełnionym atrakcyjnym basem, doskonale brzmiącymi tonami średnimi oraz wysokimi. Zespół naszych specjalistów pracował nad udoskonaleniem LCD-2, aby zapewnić dźwięk jeszcze wyższej jakości. Zaowocowało to stworzeniem Audeze LCD-3 z płaską membraną magnetyczną kontrolowaną przez bardziej efektywne struktury magnetyczne.

Wkładki uszne LCD-3 zostały ręcznie wykonane z precyzyjnie wybranego drewna Zebrano. Nauszniki  z obu stron są wykonane ze skóry jagnięcej lub zamszu. Podkładki są specjalnie zaprojektowane i wykonane z pianki, co zapewnia jędrność i równowagę akustyczną. LCD-3 zapewnia wysoki komfort użytkowania połączony z dobrym wykonaniem oraz niecodziennym wyglądem.

Akcesoria oraz zestaw do pielęgnacji drewna

Dostarczamy nie tylko najlepsze słuchawki, ale również szereg akcesoriów do nich. Są to zarówno akcesoria do odsłuchów jak i pielęgnacyjne, żebyś mógł przez wiele lat cieszyć się ich dźwiękiem i wyglądem. Do słuchawek dołączamy dwa modele kabli – ADZ6SE (niesymetryczne 1/4″ TRS na 2×4-pin mini XLR) oraz ADZ6B4 (symetryczne 4-pin XLR na 2×4-pin mini XLR) wraz z adapterem 1/4″ do 1/8″, abyś mógł od razu korzystać z kabla 1/8″, jeżeli masz taką potrzebę. Niektóre elementy słuchawek są wykonane z drewna, dlatego też w zestawie znajduje się zestaw do jego pielęgnacji oraz etui podróżne pozwalające uniknąć uszkodzeń podczas przewozu LCD-3.

Nasza oferta słuchawek

LCD-3

Poznaj

LCD-XC

Poznaj

LCD-X

Poznaj

LCD-2

Poznaj
Back to Top